Du är här

Konferensförfrågan

Boka rum & frukost

Kontakta oss

VARBERGS STADSHOTELL & ASIA SPA
Kungsgatan 24-26, 432 41 Varberg
Telefon: +46 340-69 01 00
Telefax: +46 340-69 01 01
E-post: info@varbergsstadshotell.com

    

Öppettider i julhelgen

Hotellet har öppet som vanligt i julhelgen men vi stänger Asia Spa och restaurangen. 
Asia Spa stänger 23/12 kl. 13.00 och öppnar igen 27/12 kl. 08.00.
Restaurangen stänger 23/12 kl. 14.00 och öppnar igen 27/12 kl. 12.00.

HOTELL/RECEPTION
Telefon: 0340-69 01 00 
info@varbergsstadshotell.com

BOKNING AV RUM, PAKET OCH ASIA SPA
Telefon: 0340-69 01 08 
bokning@varbergsstadshotell.com

ASIA SPA (ej bokning av spa & paket)
spa@varbergsstadshotell.com

RESTAURANG
Telefon: 0340-69 01 13,  0340-69 01 02
restaurang@varbergsstadshotell.com

KONFERENSAVDELNING/KONFERENSBOKNING
Telefon: 0340-69 01 15  
konferens@varbergsstadshotell.com

KONTAKTPERSONER

VD/ÄGARE
Lars-Olof Oskarsson, 0707-88 70 50
larsolof.oskarsson@varbergsstadshotell.com

ÄGARE
Anna Riis, 0707-88 70 52
anna.riis@varbergsstadshotell.com

HOTELLDIREKTÖR
Bo Samuelsson, 0340-69 01 11, 0707-88 70 54
bo.samuelsson@varbergsstadshotell.com

RESTAURANGCHEF
Caisa Rundéus, 0340-69 01 02
caisa.rundeus@varbergsstadshotell.com

SPACHEF
Anna Rehn, 0340-69 01 71
anna.nilsson@varbergsstadshotell.com

BEHANDLINGS- OCH PRODUKTANSVARIG ASIA SPA
Birgitta Warfvinge, 0340-69 01 72
birgitta.warfvinge@varbergsstadshotell.com

RECEPTIONSCHEF
Elisabeth Sundwall, 0340-69 01 00
elisabeth.sundwall@varbergsstadshotell.com

KONFERENSANSVARIG
Sandra Carlsson, 0340-69 01 15
sandra.carlsson@varbergsstadshotell.com

FÖRSÄLJNING
Jan Billing, 0707-88 70 53
jan.billing@arkenhotel.com

KÖKSCHEF
Johan Sturesson, 0340-69 01 10
johan.sturesson@varbergsstadshotell.com

BOKNINGSCHEF
Martina Viskalyck, 0340-69 01 08
martina.viskalyck@varbergsstadshotell.com

EKONOMICHEF
Fredrik Sörstrand, 0340-69 01 21
fredrik.sorstrand@varbergsstadshotell.com

HUSFRU
Gerd Johansson, 0340-69 01 19
gerd.johansson@varbergsstadshotell.com

FASTIGHET/UNDERHÅLL
Anders Ebbersten, 0340-69 01 05
anders.ebbersten@varbergsstadshotell.com

MARKNAD
0340-69 01 20
Telefontid: Vardagar 8.30-11.00

Helén Bergman, (digitala medier)
Carolina Ehn, (tryckmaterial)
marknad@varbergsstadshotell.com

Annonsförsäljning hänvisas till vår mediabyrå Scream,
031-60 43 79

GÄSTRELATIONER/KVALITET
Caroline Nastic, 0340-69 01 24
synpunkter@varbergsstadshotell.com

Ring upp mig

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.